DORADCY HANDLOWI

Zapraszamy do współpracy z naszymi Doradcami Handlowymi na terenie całej Polski. Znajdź Doradcę najbliżej swojego salonu.

Danuta Smolińskawoj. śląskied.smolinska@farouk.pl604-914-591

 

Alicja Suliga

wsch. Wielkopolska, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Łódź, woj. łódzkie

a.suliga@farouk.pl

663-786-254

 

Joanna Mikulska

Poznań, woj. lubuskie, wielkopolskie

j.mikulska@farouk.pl

669-555-887

 

Katarzyna Kaftańska

Warszawa, woj. mazowieckie

663-786-253

k.kaftanska@farouk.pl

 

Tomek Pawlonka

woj. lubelskie

t.pawlonka@farouk.pl

885-777-515

 

Marcin Pluwak

woj. pomorskie

biuro@farouk.com.pl

606-776-667

 

Wojciech Jaroszewski

woj.opolskie

pd. woj. śląskie, Bielsko-Biała, Rybnik

w.jaroszewski@farouk.pl

607-177-108

 
 

Błażej Mikulskiwoj. kujawsko-pomorskie,woj. lubuskie pn.Poznań, Bydgoszcz, Toruń,Gorzów Wielkopolski, Piłab.mikulski@farouk.pl607-177-121

 

Samer Radomski

woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie zach.

s.radomski@farouk.pl

669-888-433

 

Krystian Kujawa

woj. śląskie, woj. małopolskie

k.kujawa@farouk.pl

691914599

 

Jakub Mikulski

woj. lubuskie, wielkopolskie

j.mikulski@farouk.pl

608-051-788

 

Julita Sikora

woj. dolnośląskie

j.sikora@farouk.pl

665-333-250

 

Agnieszka Bagińska

woj. mazowieckie

a.baginska@farouk.pl

665-999-331

 

Aleksandra Woźniak

woj. małopolskie, Kraków

a.wozniak@farouk.pl

669-777-115

 

Ewa Wojdon

woj. podkarpackie, Rzeszów, woj. małopolskie, Kraków

e.wojdon@farouk.pl

663-306-636